Dr. Rabia Tashkin

Dr. Rabia Taşkın Hakkında : Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin’den 2004 yılında mezun olmuştur. 2004 yılında Ankara Kızılay’da cerrahi ve ortodonti alanında uzmanlaşmış doktorlar ile çalışan uzman kadro ile meslek hayatına başladı. Daha sonra Nevşehir ve Niğde illerinde çalıştı. 2014 yılından sonra meslek hayatına İstanbul’da devam etmektedir. 2018/2022 yılları arasında Dişhekimi Barış Taşkın Dişhekimi Rabia Taşkın  müşterek muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmiştir. Meslektaşı, iş ortağı ve hayat arkadaşı Barış Taşkın ile evli ve 1 evlat sahibidir. 

ALDIĞI EĞİTİMLER

  • 2019 yılında sağlık bilimleri üniversitesinden mezoterapi uygulaması eğitimi(dişhekimliğindeki kullanım alanları prf,prp,çene eklem problemleri,çene botoksu,dişçekimi iyileşme hızı ve potansiyelini arttırma) 
  • 2018 yılında kadavra uygulamalı ileri seviye implant eğitimi 
  • 2018 sert ve yumuşak doku cerrahisi eğitimi 
  • 2016 yılında klinik uygulamalarda endodonti eğitimi
  • 2016 sağlık bakanlığı destekli sağlıkta kariyer eğitimi Estetik diş hekimliği,gülüş dizaynı,implantüstü protezler,lamina restorasyonlar ile bir çok eğitime katılmıştır

Bünyesinde İmplant, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Oral Diagnoz ve Radyoloji, Panoramik Radyografi, Endodonti (Kanal Tedavisi), Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları), Protez, Ortodonti, Diş Beyazlatma hizmetlerini sunan muayenehanemiz her branştan uzman doktorları ve deneyimli kadrosuyla teknolojinin son yeniliklerini harmanlayarak en yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiştir. 2018 yılında İstanbul Kartal’ da faaliyete başlayan Rabia Taşkın Muayenehanesi’nde tüm kadrosuyla, multidisipliner anlayışıyla hizmet vermektedir.

Web Sitesi : https://www.dishekimirabiataskin.com

Adres : Esentepe Mah. Tecerdağı Cad. No:60/A Kartal/İstanbul

Telefon : +90 501 377 12 20

E-Posta : info@dishekimirabiataskin.com

Contact Form Demo (#3)
1
1
en_USEN